Cevap – Re: Mağzalardaki güzel kokular
Adınız
Başlık
Mesaj
veya Çıkış
Cevap olarak
Re: Mağzalardaki güzel kokular
— by mryankee06 mryankee06
fsater yazdı
Ülkemizde alış-veriş çılgınlığı aldı başını gitti.Mağzalarda buna kayıtız kalmadı ve çok güzel konseptlerle müşterilerine hizmet vermeye çalışıyor.Son dönemde birçok mağzadan güzel kokular gelmeye başladı.Bu başlık altında mağzalarda duyduğumuz kokuları konuşabiliriz.

Kentoptik : bu mağzanın içindeki kokuya bayılıyorum limonu,greyfurtu hatta çiçek kokularını net olarak algılıyorum.Koku bir yerden tanıdık geliyor ama çıkartamıyorum.Çok başarılı bir koku herkese gidip koklamasını öneriyorum.Alıp üzerime sıkasım var o derece başarılı
kentoptik dediğiniz kentparkın içindeki gözlükçüyse eğer, evet; güzel kokuyor orası :) bayaa zaman oldu, eşimin lensi için uğramıştık ve ben direk satıcıya ''burası ne kokuyo?'' dedim. adını bilmiyordu ordaki bayan, makinası var o kokutuyo falan gibi bişiler söyledi. aynı kokuyu tunalıda bi gözlükçüde daha aldım, ikisi aynı gözlükçü müydü onu hatırlamıyorum.

bikaç ay önce tesadüfen ankamall da enza home mobilya mağazasına girdim ve orası da çok güzel kokuyordu. sormak için girdiğim şey yerine kokuyu sordum :) mudo dan alınma velvet oda kokusu olduğunu söylediler. mudoya gidip baktım velvet wood muş. kahverengi şişeli 3 koku vardı üçüde çok iyiydi. bi ara alayım dedim de evdeki oda kokusundan vazgeçemiyorum :)

evdeki oda kokusunu esse mağazasından almıştım aromabotanical markasının exotic amber kokusu. ne yazık ki artık esse de satılmıyor, en son geçen hafta sordum gelmez bi daha dediler. evdeki bitmesin diye çubukları çevirmiyom artık:) yine aynı markanın isminde vanilya geçen başka bi kokusu daha vardı aynı ysl body kouros gibi kokuyodu.