Cevap – Re: SAÇ DÖKÜLMESİ
Adınız
Başlık
Mesaj
veya Çıkış
Cevap olarak
Re: SAÇ DÖKÜLMESİ
— by kupo kupo
hantsome36 yazdı
Yakup hocam sac dokulmesine bir zamanlar bende cok takiyordum.Cok seyler denedim.Sarmisagindan tut yilan yagina kadar.ozlu sampuanlardan aktarcidan alinan bitkisel yaglara kadar.Zaman zaman dokulmeyi durdurup sacin daha hacimli oldugunu da gordum..Bilumum yontem ve urun kullandim.E tabi yaş kemale ermeye baslayinca artik eskisi gibi takmamaya basladim.Ancak Van,a geldigim zamandan buyana,sac dokulmesi yasayan cevremdeki insanlardan minoxidil %5 kullandiklarini duydum.Uzun kullanimlarda gercekten dokulmeyi durdurup,acilan yerlerden tekrardan sac cikardigini soyluyorlar Minoxidil solusyon olarak iki cesiti varmiş .birincisi iran menşeeli olani,digeri de Suriye menşeeli olani.Genel tavsiye Suriye urununu kullanmak.Hal boyle olunca buradaki cogu kimse gerek fiyati acisindan,gerekse de performansi acisindan olsun Minoxidil %5 kullaniyor.sende bi arastir istersen
Yasin abi bunuda araştırdım şimdi biraz yorumlar baya bi olumlu hatta dökülmeyi durdurduğunu geç zamanla dökülen yerlerden saç çıkarıyomuş fiyatıda çok uygun tanesi 30 lira filan buda bi seçenek bakalım artık öncelikle bi dermotoloğa gidicem furkan bey,in dediği gibi.

Yorumun için teşekkürler abi.
Her nefis ölümü tadıcıdır. Kıyamet günü elbette ecirleriniz eksiksizce ödenecektir. Kim ateşten uzaklaştırılır ve cennete sokulursa, artık o gerçekten kurtuluşa ermiştir. Dünya hayatı, aldatıcı metadan başka bir şey değildir.
Aliİmran-185